QNB Finansbank Atm Paramızı Yuttu, Çözüm Yok! Mağdur Oldum!

Merve Merve 1 gün önce

16 Eylül 2020 saat:23.55 civarı Karşıyaka /Bostanlı ATM si eşimin hesaba yatırdığı tüm parayı yuttu. 24 saat oldu, ne bir çözüm ne bir arama yaptınız. Arıyoruz geçiştiriyorsunuz. Eşim sizin bankanızla çalışıyor, bende öyle. Mağduriyetimiz çözülmez ise tüm kanallardan hakkımızı arayacağız. Biz 12 saat ayakta çalışarak alın teriyle kazanıyoruz. Böyle bu kadar kolay mağdur edemezsiniz bizi. Az buz para değil yuttuğu para.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Enpara Logo Enpara 1 gün önce

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Bize aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. - 0850 222 2 900 Finansçı Sizi Dinliyor Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - https://www.qnbfinansbank.com/ internet sitemizde yer alan “ Bize Yazın” formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @qnbfbdinliyor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan Mesaj bölümü - 7/24 hizmet veren 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon Bankacılığı Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, QNB Finansbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Merve 1 gün önce  

    Anlamıyorsunuz, ısrarla. Acil ödemelerimiz var! Senetlerimiz. Bu sorunu bugün çözeceksiniz! Yaklaşık 36 saatten fazla oldu siz neden sorunumu çözmüyorsunuz!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler