26 Nisan 2013 #1764873

Finansbank Enpara.com Kişisel Verilerimiz Kimlerin Hizmetine Sunuyor!

Finansbank Enpara. com uygulamasının sözleşmesinde bir madde var ki insan okuyunca hemen huzursuz oluyor. http://www. finansbank. enpara. com/bizimle-bankacılık/sözleşme. pdf adresindeki metinin Temel Prensipler kısmı 2. maddesinde yer alan metni aynen paylaşıyorum.


Finansbank Enpara. com ürün / hizmet başvurularınızı değerlendirebilmek ve talep ettiğiniz işlemleri gerçekleştirebilmek için gerektiğinde 3. kişi ve kuruluşlardan hakkınızda bilgi toplayabilir ya da ilgili kurum ve kuruluşlarla bilgilerinizi paylaşabilir; bu çerçevede bilgilerinizin paylaşımına onay verdiğiniz kabul edilir.


"Burada ne yapılmak isteniliyor anlayamadım. Kişisel verilerimizi paylaşmak bu kadar kolay mı ?

Kemal 367 Okunma

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi26 Nisan 2013

    “Bu bildirim incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde bildirim içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi verilecektir. Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön