20 Ocak 2014 #2245134

Finansbank Ekpara İçin Aradı Ama Parayı Vermedi

Enpara.com' dan ekpara hakkım olduğuna daire telefon geldi . Hatta tutarda 500 tl denildi. Müşteri hizmetleri bizzat beni aradı. Ben daha öncesinden ekpara talep etmiştim ancak red edilmiştim. Bu sefer arayan onlar oldu. Neyse bana söylenileni yaptım, internet sitelerine girip ek parayı onaylayacaktım ama siteye girdiğimde o sayfa yoktu, yani ek para bana tanımlanmamıştı.


Aradım söyledim müşteri hizmetlerine ancak bana bu konu ile hala dönüş sağlanmadı ve neredeyse 1 hafta oldu. Müşteri ile dalga geçer gibi önce tanımladık diyorlar, sonra sistemde gözükmüyor. Müşteri itiraz ettiğinde ise geri dönüş sağlanmıyor. Finansbank gereğinin yapılmasını arz ederim.

Akin 509 Okunma

Cevaplar

 • Enpara Temsilcisi10 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 23/01/14 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • Akin10 Şubat 2014

  geri dönüş dahi yapılmadı halen !!!!

 • Akin24 Ocak 2014

  Yine bir finansbank gerçeği . Günler oldu bana geri dönen bir Allah'ın kulu yok . Bunedir böyle yav .

 • Akin22 Ocak 2014

  Bana verilen bilgi yetersizdir, hala görüşüm olumsuz yönde, ve kandırıldığım kaanatindeyim . tekrar olumlu şekilde ve müşteriyi ikna edecek şekilde olması yönünde bekliyorum.

 • Enpara Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde bildirim içeriğinde yer alan iletişim bilgilerinden detaylı bilgi verilecektir. Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön