06 Ağustos
#12392160

Enpara'da Mağdur Oldum

Enpara kredi kartımın limiti 2400 kullanabilir limiti 1200 TL oluyorken 3500 TL yatırdım ve karttan 3500 TL otel satin aldım. Kredi kartıyla alışverişleri ücretsiz taksitlendirdiklerini söyleyen firma maalesef 3000 TL üzeri taksitler %2 ile taksitlendirdiklerini söylediler. Basta söyleseniz ben onu parça parçada çektirdim. Ya da kendin sisteminde bol en azından 3 parçada taksitlendir. Bu arada zaten kartın limitinden çekilen 1200 TL en azından ücretsiz olarak 1200 u taksitlendirilmesi gerekmekteydi. Borcumu kapattıktan sonra kartımı kapatacağım,3 kişiye tavsiye etmiştim ancak ciddiyet dışı müşteri odaksız olduğunu bilsem etmezdim.

Ayhan Ayhan 2.413 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ayhan'ın Teşekkür Mesajı07 Ağustos

    Ben zaten bankama güveniyordun. Teşekkürler sorunumu çözdüğünüz için

  • Enpara Temsilcisi07 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 07/08/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi06 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları