03 Temmuz 2018
#10624062

Enpara Kartımdan Habersiz Alışveriş Yapıldı!

Enpara hesabımdan bilgim olmaksızın bugün EPC Fortnite adıyla iki adet toplamda 82.01 TL'lik alışveriş yapıldı. Ben bu kartı alalı iki ay oldu, yıllardır kullandığım kartların bilgisi çalınmamışken bana bilgilerimin alındığını söylediler ve ben yıllardır diğer bankaların birçoğunun hesap kartıyla işlem yaptığımda internete açık dahi olsa 3D şifre girmeksizin işlem yapmazken ne yazık ki Enpara'da 3D şifresine gerek yok. Halbuki diğer bankalar 3D şifresi olmaksızın hiçbir ATM kartından online alışverişe izin vermemektedir. Q** F***'ın böyle bir hatayı yapmış olması beni Enpara kart aldığıma alacağıma pişman etti. Müşteri temsilcisi gerekli itiraz belgesinin e-posta adresime gönderileceğini tebliğ etti.

Oğuz Oğuz 1.868 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Oğuz'un Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2018

    İadem sağlandı teşekkürler

  • Enpara Temsilcisi05 Temmuz 2018

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 05/07/2018 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi03 Temmuz 2018

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler