31 Ocak 2018
#10078876

Enpara 2 Defa ATM'den Parayı Kredi Kartından Avans Olarak Çekmiş!

Bu ay içerisinde kredi kartım aracılığı ile hesabımdan 50 ve 20 TL ATM'den para çekme işleminde parayı hesaptan dememe rağmen kredi kartımdan avans olarak çekmiş. İtiraz ettim kontrol etmeleri ve düzeltmeleri için. Sonra ısrarla aradıktan sonra dönüş oldu ve siz kredi kartından çekmişsiniz öyle görünüyor diyor. Zaten öyle görünmese ortada bir sorun olmaz! Hesabımda para varken kredi kartımdan faizli para çekmek hangi akıl işi. Ve ayrıca zaten kredi kartından çekince işlem ücreti vesaire uyarısı oluyor.11 TL faiz ödeyeceğim (hiç uğruna).Allah'tan küçük meblağ, daha büyük olsa ne yapardım Allah kurtarmış. Demek ki böyle ortada bırakılıyoruz. Ya düzeltin ya da 5 adet fatura talimatımla beraber tüm nakdimi hesabımı ve kredi kartımı kapatmak durumunda bırakmış olacaksınız. Üstelik hem Twitter'da hem de çevremde sizi herkes öven benken, mağdur olan yine. Çok şaşkınım çok!

Caner Caner 1.208 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Enpara Temsilcisi05 Şubat 2018

  Müşterimize 02/02/18 tarihinde açıklamalarımız sözlü olarak iletilmiştir. Sayın müşterimiz, bundan sonra QNB Finansbank Enpara.com’ un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.finansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

 • Caner'in Teşekkür Mesajı03 Şubat 2018

  Koşturdular peşlerinden bayağı ama neyse. İade edildi sonunda thanks. Sosyal medyanın gücü:-)

 • Caner01 Şubat 2018

  1 seferliğine çözebileceklerini söylediler! Beklemedeyiz

 • Enpara Temsilcisi31 Ocak 2018

  Müşterimizin bildirimi incelemeye alınmıştır. İncelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın müşterilerimiz; QNB Finansbank Enpara.com’un ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx linkinden ya da 0850 222 3663 numaralı telefondan Çözüm Merkezi’mize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, QNB Finansbank Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları