20 Ağustos
#12459067

Enpara Mobil Uygulaması Kötü

Mobil uygulama çok yavaş. Bazen hiç açılmıyor. Şifreni giriyorsun loading simgesi dönüyor dönüyor ve açılmıyor. Wi-Fi, 4g, iPhone, Samsung bağlantı yavaş, hızlı her türlü denedim. Enpara uygulaması hız olarak bir bankaya yakışmayan hız ve kalitede. Bazen öyle acil girip para aktarmam ya da bir işlem yapmam gerekiyor, uygulama açılmak bilmiyor. Kapa aç, yeniden dene yok.


Ama boş zamanın olur bakiyeye bakacağım dersin girersin. Sanki hiçbir şeyden ücret almayan bir hizmet veriyorsunuz ya uygulama o yüzden kalitesiz yapılmış gibi. Bim, A101 gibi geliyor raf yok ama ucuz gibi. Lütfen şu mobil uygulamaya mı, uygulamanın veri sistemimi, sunucusu mu bir çözüm bulun.

Gökhan Gökhan 1.098 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi20 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 20/08/2019 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi20 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları