08 Ağustos
#12406639

Enpara Kredi Yapılandırması!

Enpara'dan 1.96 faiz oranlı krediyi 07.07.2019 tarihinde kullandım. Faizlerin düşmesi sonucu düşük faiz oranından kredimi yapılandırmak için 07.08.2019 tarihinde Enpara müşteri hizmetlerini aradım ve yapılandırma talep ettim. Bana ''bankamızın aldığı karar doğrultusunda yapılandırma yapamadıklarını'' belirttiler. Yaptıkları uygulamanın hukuksuz olduğunu belirtmeme rağmen bu konuda hiçbir şekilde yardımcı olmadılar.

Rahmanberdi Rahmanberdi 2.717 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Rahmanberdi09 Ağustos

    Konu ile ilgili mail adresime bilgi gelmedi. Gelseydi zaten ben yapılandırırdım. Niye 5000TL fazla ödeme yapayımki

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 08/08/2019 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları