Enpara Kredi Ötelemede Müşteri Ayrımcılığı!

Onur Onur04 Nisan 14:39

Uzun zamandır hem ihtiyaç kredisi hem kredi kartı olarak yoğun bir şekilde kullandığım Enpara'dan bu sıkıntılı dönemde diğer tüm bankaların müşterilerine sağladığı bir uygulamayı talep ettim; kredi ve kredi kartı borcu öteleme. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede buradaki çoğu şikayetin konusu gibi faiz uygulayarak öteleme işlemini gerçekleştireceklerini söylediler. Hem bu platformdan okuduklarıma, hem çevremden duyduklarıma göre bazı müşterilerine faizsiz olarak kredi ve kredi kartı borcu öteleme işlemini yapmışlar. Bu ayrımcılığı kabul etmiyorum. Kredi ve kredi kartı borcumu ötelemedikleri takdirde kendim de dahil çevremde ne kadar Enpara müşterisi varsa Enpara'yla tüm ilişkimizi sonlandıracağız. Ki bu sorun sadece beni değil, onları da ilgilendiriyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Onur 07 Nisan 13:43

Mail ile geri dönüş yaptılar. "sektöre paralel bir uygulama yapıyoruz, öteleme gibi bir uygulamamız yok" dediler, tüm bankacılık sektörü aslında bu uygulamayı yapıyorken. En yakın zamanda çevremdeki benimle aynı mağduriyeti yaşayanlarla birlikte tüm ilişiğimi keseceğim Enpara ile.

Enpara Logo Enpara 07 Nisan 09:43

Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 07/04/2020 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Dilerseniz, [email protected] e-posta adresimize görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Enpara Logo Enpara 05 Nisan 00:12

Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, [email protected] e-posta adresimize görüşlerinizi iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler