11 Eylül 2018
#10891799

Enpara Kredi Kartımı Kopyalamışlar!

Enpara pişmanlıktır, kredi kartımı kopyalamışlar 40 TL'lik sinema bileti almışlar bunu tespit ettiğim an bildirimde bulundum fakat banka az evvel bana dönüş yapıp harcama itirazına yaptığım başvuruyu reddettiklerini fakat savcılığa gidebileceğimi söylediler. Anladığım kadarı ile 40 TL için savcılığa gitmeyeceğimi bunu sineye çekeceğimi sanıyorlar,40 lira için aylık ortalama 3-4 bin civarı alışveriş yapan müşterisini mağdur eden banka yüksek meblağ olsa ne yapardı?

İlyas İlyas 1.229 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İlyas13 Eylül 2018

    Bankanın kredi kartını teslim almayacağım.

  • Enpara Temsilcisi13 Eylül 2018

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 13/09/2018 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi11 Eylül 2018

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları