sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Enpara Kredi Kartımı Kopyalamışlar!

İlyas İlyas11 Eylül 2018 15:15

Enpara pişmanlıktır, kredi kartımı kopyalamışlar 40 TL'lik sinema bileti almışlar bunu tespit ettiğim an bildirimde bulundum fakat banka az evvel bana dönüş yapıp harcama itirazına yaptığım başvuruyu reddettiklerini fakat savcılığa gidebileceğimi söylediler. Anladığım kadarı ile 40 TL için savcılığa gitmeyeceğimi bunu sineye çekeceğimi sanıyorlar,40 lira için aylık ortalama 3-4 bin civarı alışveriş yapan müşterisini mağdur eden banka yüksek meblağ olsa ne yapardı?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İlyas 13 Eylül 2018 14:51

Bankanın kredi kartını teslim almayacağım.

Enpara Logo Enpara 13 Eylül 2018 09:49

Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 13/09/2018 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

Enpara Logo Enpara 11 Eylül 2018 15:16

Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler