23 Kasım 2018
#11190669

Enpara Kredi Kartı Teslim

Enpara kredi kartım kayboldu. Müşteri hizmetleri gayet iyi idi ama bana hiç yardımcı olamadılar. Kurye şirketine ulaşamadıklarını belirttiler. Bana bir numara verdiler aradım bende ulaşamadım kurye şirketine. Beni mağdur ettiler, Enpara hiç yardımcı olmuyor.

Hakan Hakan 1.110 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi27 Kasım 2018

    Merhaba, Telefonda da görüştüğümüz gibi, yaşanılan durum için inanın biz de çok üzgünüz :( Çözüm Merkezi’ miz ile yaptığınız görüşme kayıtlarını dinlediğimizde talebinizle ilgili aciliyetin kurye firmamızla paylaşıldığını gördük. Kartınızın en kısa sürede teslim edilebilmesi için konuyu yakından takip ettiğimizi bilmenizi isteriz. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi26 Kasım 2018

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları