08 Ağustos
#12405635

Enpara Kredi Kartı Pişmanlıktır

Tüm hesaplarımı (tl, döviz) Enpara'ya taşıdım, mevcut banka kredi kartımı da bırakıp Enpara'ya taşımak için başvuru yaptım (Aynı gün). Diğer bankadaki kredi kartımda 35,400 TL olan limitim, tüm limitlerimi doldurduğu için kart veremiyoruz dediler (Red aldığım için kredi puanım düştü). Daha sonra kredi kartı limitimi 15,000 TL'ye düşürerek (-20,400tl) tekrar başvurdum, tekrar reddedildi limit düşümü yaptıktan sonra 1 hafta beklemek gerekiyormuş sistemlere yansıması için (Tekrar reddedildiğim için kredi puanım tekrar düştü) ve kredi kartı başvuru işlemim bloke edildi.
Tekrar başvuru yapmam için 1 ay beklemem söylendi. Bir ayın sonunda hem düşürdüğüm limitler artık sistemlere yansıdı hem de blokem kalktığı için tekrar başvuruda bulundum ve yine reddedildi (tekrar kredi puanım düştü). Enpara müşteri temsilcisini aradığımda bana kredi puanınız düşmüştür onun için daha sonra tekrar başvurun dedi? Sanıyorum kredi puanımı sıfırlayana kadar reddedecekler.
Yıllardır kullandığım ve tek bir sorun bile yaşamadığım Yapı Kredi Bankası'nı bu saçma sapan bankacılık Enpara sistemi için terk ettiğim için çok pişmanım. Dertsiz başıma dert açtılar, hem de ortada hiçbir problem yokken.
Enpara pişmanlıktır.

Murat Murat 2.747 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat08 Ağustos

    Evet Enpara tarafından arandım ama sabah söylediklerini tekrar ettiler. Bir süre daha bekleyin tekrar başvurursunuz dediler. Müşterinin talebi incelenerek kendisine bilgi verdik cevabından problemi çözdükleri anlamı çıkmasın şikayeti okuyan insanlar yanlış bilgilenmesin diye bunu yazmak zorunda hissediyorum. Enpara pişmanlıktır.

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 08/08/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları