18 Eylül
#12628460

Enpara Kredi Kartı Faizi!

Enpara kredi kartını kullanıyorum. Hesap kesim tarihim her ayın 5 son ödeme günümde her ayın 15'idir. Kredi kartımın ekstresinde alışveriş faizi olarak her ay yansıyan bir ücret var. Son ödeme gününü geçirmeden ödeme yapmama rağmen "Alışveriş Faizi " adı altında ekstra ödeme çıkartıyorlar. İtiraz ettim ve bugün müşteri temsilcisi aradı. Bana diyor ki ekstra kesim tarihinden itibaren alışverişi faizi yansıtılır diyor. Son ödeme tarihinden itibaren gecikme faizi yansıtılır diyor.


Son ödeme tarihi ne demek?
Alışveriş faizi ne demek?
Diğer bankalarda varmış, hangi bankada var.

Mehmet Mehmet 3.398 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi19 Eylül

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 19/09/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi18 Eylül

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları