Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Enpara Kısıtlılık Mağduriyeti Hakkında

Serhat
08 Mayıs 15:12
442

Enpara'nın yaklaşık 10 yıldan beri müşterisiyim hatta ilk müşterilerindenim denilebilir. Çevremdeki herkese de mümkün olduğunca önerdim fakat son yaşadığım olaydan sonra bir daha asla kullanmama kararı aldım ve çevreme konuyu ilettim. Kredi kartı borcumun 0 TL olmasına karşın günlerdir banka politikaları gereği kısıt var diyerek kullandırmaması bir olay, tüm borcu ödeyin kartınız açılır diyerek beni yanıltan müşteri temsilcisi ayrı bir olay. Bana verilmiş bir hakkı resmi ve onayım olmayan beni yanıltıcı cümlelerle elimden alan ve mağdur eden bankaya teşekkürler. CİMER ve tüketici hakkımı sonuna kadar kullanacağım.

Gelişme
Gelişme

23 Mayıs 10:31

Hiçbir bankaya kredi kartı borcumun olmamasına karşın günlerdir banka politikaları gereği kısıt var diyerek kullandırmaması, fazla param bile var içeride bu nasıl bir uygulama. Bana verilmiş bir hakkı elimden alan ve mağdur eden bankaya teşekkürler. CİMER e de şikayet ettim. Tüketici Mahkemesi'ne de davayı açıyorum.

profile
1 Destek
08 Mayıs 15:23 (Şikayetten 11 dakika sonra)

Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Enpara.com

09 Mayıs 11:47

Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 09/05/2024 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik.

Serhat
10 Mayıs 00:10

Sorunu çözmek yerine sorun çıkarmaya çalışıyorsunuz. Borcu olmayan bir müşterinizi mağdur etmenizin Elle tutulur hiçbir yanı yok. Yanlış beyan ile müşteriyi yanıltmayın. Derhal işlem kısıtımın kaldırılmasını talep ediyorum. Aksi halde mahkemede hesabını verirsiniz müşteri yanıltmanın ve kafanıza göre işlem kısıtı koymanızın.

Serhat
20 Mayıs 13:42

Hala kimseden ses seda yok, sorunu çözmeye çalışmayan bir firma. Hiçbir yere borcum olmamasına rağmen kafasına göre bana verilen hakkı kısıtlayan bir firma, sözleşmemizde böyle bir madde yok. CİMER'e yazdım konuyu paşa paşa arayacaksınız beni.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Enpara Kredi Kartı Şikayetleri

1

Enpara Kredi Kartı Kısıt Koyulması

Yunus
06 Haziran 13:48
342

Enpara Yapılandırma Neden Yapmıyor

Mustafa
03 Haziran 19:25
324

Enpara Kredi Faizleri Kayıt Problemi

Ece
04 Mayıs 22:52
91
Enpara Kredi Faizleri Kayıt Problemi
Enpara Kredi Faizleri Kayıt Problemi
Tüm Enpara Kredi Kartı Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz