08 Ağustos
#12400575

Enpara Kart Aidatım Ödenmedi

Enpara.com'da her ay kredi kartı ile 10 lira üstü 10 alışverişi 6 ay boyunca yapan müşteriye 100 lira aidat veriyoruz denildi. 6 ay içinde her ay 10 lira üstü 10 tane alışveriş yaptım. 10 gün önce Enpara müşteri hizmetleri ile görüştüğümde şartları sağlamışsınız denildi bana. Ağustos'un 7. günü 100 lira hesabınıza yatırılacak denildi. Lakin bugün müşteri hizmetleri ile görüştüğümde dalga geçer gibi koşulları sağlayamamışsınız deniliyor. Müşteri hizmetleri eksik ve yanlış bilgi veriyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Osman Osman 2.303 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Osman4 g

    Hatalarını uzatmadan çabuk haletmeleri gerekirdi. Enpara eskisi gibi değil ne yazık ki. ☹️

  • Enpara Temsilcisi4 g

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 20/08/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları