02 Ağustos 2018
#10737363

Enpara İlgisizliği!

Enkartım ile yurt dışı alışverişi yaptım. Bozuk ürün gönderdiler. Harcama itirazı için başvuru yaptım. İtiraz bölümü yazılı bir kağıdı, müşteri temsilcisine yollamış. O da bana okudu telefonda. Prosedür dışı olayı anlattım, kendisinin yetkili olmadığını söyledi. İtiraz bölümü direk arasın dedim tamam deyip kapadık. Birkaç gün sonra beni aradılar telefonu cebimden çıkarana kadar kapadılar. Hizmet satmak isteseler 10 kere ararlar. Mail ile sizi aradık ulaşamadık yanıtı geldi. Tekrar aranmak istedim kimse dönüş yapmıyor. Enpara da müşteriye doymuş. Eski memnuniyet yok maalesef. Kestirip atıyorlar.

Volkan Volkan 1.057 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Volkan03 Ağustos 2018

    Yine aynı şeyi tekrar ediyorsunuz. Satıcı, dolandırıcı. Ürünü geri gönderme masrafını da benden istiyor (20 dolar). Gerekli açıklamaları yaptım fakat ısrarla aynı şeyi söyleyip kestirip atıyorsunuz. Gerekli kişi arayıp ulaşmıyor. 3 defa çaldı telefon kapattınız, ulaşamadık diyorsunuz. Ürün tanıtımı ya da kredi kartı borcum olsa günde 10 defa ararsınız. Burada benim takıldığım nokta, sizin olayı başınızdan savmanız. 2. Kere aranmak istedim dönmediniz. Buraya yazınca hemen aramalar başlıyor. Enpara eski müşteri memnuniyeti yok. Artık aramanızı da istemiyorum. Sadece insanlar sizinle yurt dışı alışverişi yaparken bu şekilde ilgisiz bir sonuçla karşılaşabilir, bunu bilsinler.

  • Enpara Temsilcisi02 Ağustos 2018

    Merhaba, Öncelikle böyle düşünmenize üzüldük. Harcama itirazınızla ilgili talebinize istinaden tarafımızca arandığınızı ancak ulaşılamadığınız için itirazının sonucu ile ilgili e-posta adresinize bilgilendirme yapıldığını bilmenizi isteriz. Harcama itirazınızın işleme alınabilmesi için telefonda da görüştüğümüz gibi öncelikle aldığınızı ürünü firmaya geri iade etmeniz gerekiyor. Dilerseniz itirazınıza yönelik size gönderilen yazılı dönüşle birlikte yasal yollara başvuru yapabilirsiniz. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi02 Ağustos 2018

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler