15 Ağustos
#12435751

Enpara Harcama İtirazına Olumsuz Cevap Verdi!

23 07 2019 tarihinde banka tarafında arandığımı söyleyerek kredi kartımda 8000 TL para tutarında harcama yapılmış hemen bankamı arayıp olayı bildirdim harcama itirazında bulundum fakat olumsuz yanıt geldi.


Banka kabul etmiyor ben harcamadığım parayı neden ödüyorum. Banka bu konuda çok ilgisiz davranıyor. Bu olayda mağdur ilan benim olay Savcılığa intikal etti ama bankanın ilgisizliği had safhada. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Deniz Deniz 1.582 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi15 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 15/08/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi15 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları