15 Ocak
#11452005

Enpara Güvenlik Bloke Saçmalığı

Enpara.com cep şubesine dünden beri giriş sağlayamıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda onlarında bu sorunu gördüklerini, fakat güvenlik birimlerince bloke konduğunu neden konduğunu göremediklerini söyledi. 24 saati geçti, bu sorun belki 2 gün belki 15 gün sürer dediler. İçeride param kaldı. Şu an mağdurum, bir daha da kullanacağımı zannetmiyorum. Yardımcı olacak kimsede yok. Çok cep şubesi kullandım çok sayıda bankayla çalışıyorum fakat böylesini hiç görmedim. Paramda içinde kaldı hesaplarda blokeli. Saçma sapan işler.

İlkay İlkay 2.349 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi15 Ocak

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 15/01/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi15 Ocak

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları