08 Ağustos
#12407183

Enpara Çözüm Merkezi Yetersizliği Amatörlüğü

Enpara.com internet bankacılığı şifremi unuttum gizli yanıt bilgilerimin güncellenip sıfırlanması talebi göndermemi istediler kimlik fotoğrafı ve resmini çekip mail olarak gönderdim müşteri hizmetlerini arayıp çözümlenmesini talep ettim işlemini alınacak size SMS gelecek diyorlar günlerdir ne bir SMS var ortada ne de çözümleme arkadaşım çözüm merkezi adı altında bu işi gerçekleştiriyorsunuz basit bir işlemi yapamayacak kadar amatörseniz bu işi yapmayın. Bir de konuşma sonrası ankete katılıp puan talep ediyorsunuz.


Bu durumdan dolayı kartımı kapattırdım bugün böyle ufak bir sorunu çözemeyen müşteri temsilcileri yarın başka problemi hiç çözemez vasat ve amatörsünüz net.

Ahmet Ahmet 1.552 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 08/08/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi08 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları