09 Ağustos
#12412157

Enpara Bloke Koyuyor!

Ek para limitim 5000 lira olduğu halde bayram üstü hesaba 2000 TL yakın para gönderdim -3145 görünen hesabıma bloke koyulmuş ve açılmıyor. Her ay zaten sürekli faiz kesintisi yapılıyor ve ben faiz ödemesini göze alıp ödeme yapıyorum. Ek para limitimi kullanmama izin verilmemesi çok saçma. Çok uzun süredir müşteriyim. Bu tutum hiç hoşuma gitmedi.

Bahar Bahar 2.108 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 09/08/2019 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Bahar09 Ağustos

    Sizi arayarak net bilgi alamadığım için buraya yazdım zaten. Kalan kısmı yatırdığımda ek para limitim normal açılacak mı diye sorduğum soruya bile onu bilemeyiz diye yanıt verdiler. Net bir cevap nasıl veremiyorsunuz. Kural bir dir.

  • Enpara Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları