22 Temmuz
#12309807

Enpara Banka Kartı 3D Şifre Sorunu

Enpara banka kartımla internet sitesi üzerinden alışveriş yaparken cep telefonuma gelen 3D şifresini yanlış girdiğim halde hesabımdan ödeme yapıldı. 3D şifresinin hiçbir güvencesi olmadığını gördüm bu yüzden param gitti alışveriş yapmak istediğim şirket siparişi onaylamadı ama hesabımdan para çekildi 3D ile ödeme yapıldığı gerekçesiyle banka harcama itirazımı reddetti sonuç olarak herhangi mal ya da hizmet ödemesi yok ama benim hesabımdan çıkış var.

Müge Müge 1.145 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Müge04 Ağustos

  Bekliyorum

 • Enpara Temsilcisi29 Temmuz

  Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 29/07/2019 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

 • Müge26 Temmuz

  Bekliyorum

 • Enpara Temsilcisi22 Temmuz

  Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları