09 Ağustos
#12412774

Enpara ATM'den Paramı Vermeyip Hesaptan Düştü

07 Ağustos 2019 Akşamı saat 20:08'de Ankara Çankaya One Tower AVM'de bulunan QNB Finansbank ATM'sinden Enpara hesabımdan döviz çekmek isterken, makinenin para çekme bölmesinin kapağı açılmadı ve paramı vermedi. Bu sırada ekranda "istediğiniz tutarda ödeme yapılamamış olabilir. Bankayı arayın. " Benzeri bir mesaj yazdı. Paramı alamama rağmen Çekmek istediğim tutar hesabımdan düşüldü.


10 Ağustos cumartesi günü yurt dışına çıkacağım için acilen bu paraya ihtiyacım var. Bugün içinde paramı çekemezsem yurt dışında parasız kalacağım. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım, konunun aciliyetini belirttim. Ancak halen bir dönüş yapılmıyor. Yaşattığı mağduriyet için hukuki yollara başvurup, tüm mevduatımı çekmeyi düşünüyorum.

Onur Onur 1.679 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Enpara Temsilcisi3 g

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 21/08/2019 tarihinde Enpara.com'da kayıtlı olan e-posta adresine yazılı olarak bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Onur09 Ağustos

    Şu dakikaya müşteri temsilcilerinizle yaptığım tüm görüşmelerde de aynı yanıtı almıştım zaten. Belli ki sorunumu çözecek bir adım atmayacaksınız ve yarın yurt dışına sayenizde parasız çıkmak zorunda kalacağım!

  • Enpara Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları