08 Ağustos
#12410621

Enpara Aktif İleti 40 Gündür Kartımı Getirmiyor!

Aktif İleti 40 gündür kartımı getirmiyor. Sistemlerinde ziyaret edildi - tekrar gidilecek yazıyor ama tamamen yalan 7/24 çalışan iş yerine gelip bulamamaları imkansız istenirse geldikleri günün kamera kayıtlarına bakabiliriz. Böyle bir iş bilmemezlik olamaz. 2 hafta önce de en parayı arayıp şikayet kaydı oluşturmuştum ama bir sonuç çıkmadı. İnternet'te biraz araştırınca tek sorunu olanın ben olmadığını öğrendim, bir sürü kişi bu firma tarafından mağdur edilmiş ve edilmeye devam ediyor. Neredeyse bütün bankaların aktif ile ile çalışması da ayrı bir konu, bu firmanın arkasında kimler duruyorsa, bankalar bu kadar mağdura rağmen aksiyon almıyor. Sorunun çözülemeyeceğinden adım gibi eminim.

Abdulhamit Abdulhamit 1.104 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Abdulhamit09 Ağustos

    Kredi kartım şubeye teslim edildi dediler 40 dakika yol gidip 1 saat sıra bekledim. Kartımın teslim edilmediğini öğrendim. Rezalet.

  • Enpara Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Müşterimizin talebini inceleyerek 09/08/2019 tarihinde kendisine bilgi verdik. Enpara.com hakkında öneri, görüş ve taleplerinizi Enpara.com web sitemizde yer alan 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından her zaman iletebilirsiniz.

  • Enpara Temsilcisi09 Ağustos

    Merhaba, Talebinizi incelemeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Dilerseniz, Enpara.com hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi web sitemiz 'Bize Yazın' (https://www.qnbfinansbank.enpara.com/pts-form.aspx) adımından iletebilirsiniz. Sevgilerimizle, Enpara.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler