21 Haziran 2013

Enne Mobilya Sandalyem Aydır Serviste!

2 yıl önce Enne Mobilya (Ankara' dan) misafir odası, yatak odası ve oturma odası aldım. Oturma odamın koltuk kılıfı tiftiklendi. Misafir odası sandalyelerimden 3' ünün boyalarında düşme ve çatlaklar vardı. Enne-Ankara ile iletişime geçtim.

Yetkili şahıs incelemeye tam 1 ay sonra geldi. Kılıf ve sandalyeler ve koltuklar değişmeli fabrikasyon hata dedi. 2 ay sonra aldılar onarımı 28 gün falan sürdü ve oturma odam geldi. Misafir odası sandalyelerim tam 4 aydır onlarda ha bugün geliyor ha yarın çıkacak Urfa' ya servisimiz yok diye oyalıyorlar.

Mehmet 2.271 Okunma

Cevaplar

  • Enne Mobilya Temsilcisi26 Haziran 2013

    Merhaba, Sn;Özmen firmamızdan ürünleri 2 yılı aşkın süre evvel satın almıştır.Söz konusu sandalyelerin ve diğer ürünlerin yasal garanti süresi bilindiği gibi 2 yıldır.Müşterimizle birebir görüşme yapmadık.ürünlerin teslimatı Şanlıurfa bayiimiz kanalıyla yapıldığından, bayii yetkilimiz sorundan bahsettiğinde,garanti süresinin dolmuş olduğunu gözetmeyip,ürünleri bize göndermesini, gerekli tadilatın yapılacağını söyledik. Bahsi geçen yetkili şahıs, bayimize ait teknik personeldir. Ürünlerin alınma süresi bayiimiz ve müşterimizin randevu sistemiyle alakalıdır, koltukların bize ulaşmasıyla kumaş değişimi yapıp, sevketmemiz arasındaki süre 18 gündür. Sandalyelerin ise ayak rengi özel bir renk olup parlak lakedir, takdir edilir ki üzerinden geçen zaman zarfı lake üzerinde ton farkları yaratmıştır. evdeki diğer sandalyelerle uyumsuzluk yaşanmaması için sandalye üzerinde renk çalışmaları yapıldığından kumaş ile aynı süreçte sevk edilememiştir. 29 günlük süreç bugün tamamlanmış olup ,teslimatı yapılacaktır. Bu süreç ışığında en büyük ilkelerinden biri, müşteri memnuniyeti olan firmamız adına,Sn ; Özmen'in maduriyet yaşanmasından ötürü üzüntü yaşamaktayız,kendisinden özür dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön