15 Temmuz 2013

English Time Türkçe Anlamıyor!

19 Temmmuz'da kayıt için gittiğim "English Time" dil kursunun bir pazarlama şirketinden hiç bir farkı olmadığını, para alamayınca da hırslarından telefonda bağırdıklarını, İ***hanımın ısrarına yenik düşüp başka bir hanımı aratıp, o hanımı ateş püskürdüğünü (ismini vermeden ), kayıt yapmadıkları halde üsluplarını gayr-i aykırı davranıp zorla imza atmak için çağırdıklarını, ısrarla istemiyorum dediğim halde telefonda sanki karşısında çocuk varmış gibi konuştuklarını söylemekten kendimi alamadım.

Gerçekten utanç verici bir kurum. Kelimelerimi burada özenle seçtim çünkü ben Türkçe iletişime geçebilen bir insanım ve onları Türkçe'mi kullanarak şikayet etmekten mutluluğuma mutluluk katıyorum.

Aslı 1.139 Okunma

Cevaplar

  • English Time Temsilcisi05 Kasım 2013

    Öğrencinin kendisiyle irtibata geçildi. Şirket içi iş temposunun yoğunluğu nedeniyle bu tür durumlarının yaşanabileceği ve kendisinin hassasiyetini anladığımızı belirttik. Şikayetiyle ilgili isterse şubemize gelip kendisiyle tekrar görüşebileceğimizi ilettik. Fakat tüm iyi niyetimize ve iletişim kanallarımızın açık olmasına rağmen şikayetinin devam edeceğini söylemiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön