04 Ocak 2014

English Time Şirinevler Şubesinden Şikayetçiyim!

English Time ne kadar kurumsal bir firma olsa da Şirinevler şubesi ne yazık ki bunu yansıtmıyor. Borcumu ödediğime dair elimde kağıt varken senedimin gelmesini beklerken kursla işim bitmişken şirinevler şubesi 3ay öncesinde kendi personelinin yapmış olduğu hatadan kaynaklı beni arayıp para istedi. Bunun benle ne alakası var diye sorduğumda 'siz ödememek için böyle diyorsunuz' diye bir cevapla karşılaştım.


English Time gibi bir firmanın Şirinevler şubesinde ki eğitim danışmanından bunu duymak gerçekten çok üzücü. Hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve güvenim tamamen kırıldı. Şubenin müşteri memnuniyeti sıfır. Öğretmenlerin eğitim sisteminden bir şeyler anlamanız çok zor. Şube çalışanlarının ve öğrencilerin yaş ortalaması düşük olduğundan bir sorun olduğunda çözebilmeniz,yardım alabilmeniz gerçekten çok güç.


(Konuyla hiç alakaları olmasa da beni dinleyen ve yardımcı olmaya çalışan Taksim 2 şubesinde ki müdür yardımcısı ve eğitim danışmanına ayrıca teşekkür ederim).

Meltem 941 Okunma

Cevaplar

 • Meltem16 Mart 2014

  Şirinevler şubenizi ve tavrınızı kesinlikle kınıyorum.Ve tehdit ile hiçbirşey yapamazsınız firma olarak önce yöneticilerinizi iyi seçip değer ve saygı kazanmalısınız.İyi günler.

 • English Time Temsilcisi13 Mart 2014

  Meltem Kılıç isimli öğrenci Şubemizde ve ENGLISH TIME DIL OKULLARINDA MEVCUT değildir. Öğrencinin ismi Meltem Yüksel dir. Öğrencimizin şikayeti ile alakalı ilgilenilmiş ve kendisine dönüş yapılmıştır. Öğrencimizin şikayeti çözüme kavuşsada öğrecimiz şikayetini kaldırmamıştır. Saygılarımızla ENGLISH TIME ŞİRİNEVLER ŞUBESİ

 • English Time Temsilcisi06 Ocak 2014

  Değerli Öğrencimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Sormak istediklerinizi [email protected] adresi ile aracılığı ile bize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   English Time Dil Okulları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön