20 Eylül 2013 #2022424

English Time Kayıt İptalinde Haksız Yere Para İstiyor!

İzmir şubesinde kur başına 800 tlye kayıt oldum. Fakat 1 kur aldıktan sonra memnun kalmadım. Vadedilen eğitimin de zerresi bile verilmedi . Bende sözleşmenin iptalini istedim. Cayma parası olarak ücretin yüzde 20 sini talep ettiler. Buda yetmezmiş gibi biz sizi kampanya dahilinde kayıt ettik ilk iki kurunuz kur başı 1200 yani toplam 2400 son kurunuz hediyeydi o yüzden iptal istiyorsanız ilk kur için ödediğiniz 800 u 1200 e tamamlayın dediler.


Benim kampanyadan haberim bile yoktu. Kur başına 800 diye konuşulmuştu. Sözleşmede de kampanyayla alakalı hiç bir bilgi yok fakat iptalimi gerçekleştirmiyorlar. Desteklerinizi bekliyorum.

Şua 817 Okunma

Cevaplar

  • English Time Temsilcisi10 Aralık 2013

    Değerli Öğrencimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Sormak istediklerinizi [email protected] adresi ile aracılığı ile bize iletebilirsiniz.   Saygılarımızla,     English Time Dil Okulları

  • Şua21 Ekim 2013

    İptal için verdiğim dilekçe sonucunu bana bildireceklerini söylediler fakat bildirmediler.Ben kendim arayıp öğrendim ve sonuçta hiç bir değişiklik yok,benden kayıt iptali için kurumun parasını ödediğim halde 640 tl isteniyor.Tüketici haklarına başvuracağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön