22 Ocak 2014

English Time Tayinim Çıktı Ama Kayıt İptalinde Sorun Yaşadım

2011 yılında English Time İstanbul Şirinevler şubesine kayıt oldum. Mesleğim gereği kurs başlangıcını erteledim ve hiç kursa başlamadan 2013 yılında tayinim Adana'ya çıktı. Adana'da şube olmadığından para iadesi talep ettim ve onaylı olarak istenen evrakları bir dilekçe ile Haziran ayında şubeye verdim. Kayıt evraklarımın arşive kaldırıldığını ve merkezden talep edildiğini, daha sonra ise genel merkezin iadeye onay vermediğini söylediler.

Defalarca görüşmemize rağmen sürekli mail, dilekçe vs. istendi. 7 ay sonra genel merkezin para iadesi yapmayacağı söylediler. Şu an ödemiş olduğum 3200 TL para ve almadığım bir kurs ile duruyorum. Buradan da bir sonuç alamazsam hakkımı mahkemede arayacağım.

Burak 569 Okunma

Cevaplar

 • Burak 02 Mart 2014

  evet, bir aydan fazla bir süre geçmesine rağmen ne bir cevap ne bir iletişim ne de sonuç var ortada. yukarıdaki verdikleri adrese de mail attım ama hala bir şey olmadı.

 • Burak 02 Mart 2014

  üzerinden bir aydan fazla bir süre geçmesine rağmen hala sonuç yok, iletişim yok.

 • English Time Temsilcisi22 Ocak 2014

  Değerli Öğrencimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Sormak istediklerinizi [email protected] adresi ile aracılığı ile bize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   English Time Dil Okulları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön