25 Mart 2013

English Time Sınıflar Çok Kalabalık!

Yaklaşık 5 aydır English Time'da öğretim görüyorum ve hiç memnun değilim. Daha kursa yazıldığımda senedim görevli personel bana yırtıp attığını söyledi ki bu hiç inandırıcı gelmedi. Daha sonra yazıldığım gün bana sınıfların 16 kişi olacağı söylendi level 2ye başladığımda sınıf 21 kişiydi defalarca konuştuk 1, 5 ay sonra yeni kur açıp bizden isteyenleri oraya geçirebileceklerini söylediler tabi ki kimse istemedi aynısı level 3 te de yapıldı üstelik kur başlamadan 2 gün önce sınıfı ayarlayan kişiyle konuştum bana tamam dedi sonra yine aynı durum oldu tekrar konuştum bu sefer ki çözümleri sizi daha büyük bir sınıfa alacağız dediler ama bunu da yapmadılar hala bir çözüm bekliyoruz.

Tugce 1.325 Okunma

Cevaplar

  • Tugce 04 Şubat 2014

    Öncelikle şikayetimin yazıldığa tarihe bakarsanız 25 Mart English Time'ın bana döndüğü tarih 11 Kasım yani sorunlar çözülmedi. Ben o kuru o şekilde bitirdim. Hatta üstüne yeni bir kura başlayıp, bitirdim bana ondan sonra geri dönüldü sebebi de burdaki sorunları çözmek için değil şikayeti kaldırmam içindi Gerçekten bu takınılan tutum hiç hoş değil. Şimdi de başka sorunlarla uğraşıyorum. En azından onların çözülmesini istiyorum 3 Şubat tarihli ikinci şikayetimde belirttiğim gibi.

  • English Time Temsilcisi11 Kasım 2013

    öğrenciyle iletişime geçildi. yaşadığı sıkıntılarla alakalı ayrıntılı olarak görüşüldü kendisi şu an eğitime devam etmekte ve herhangi bir sorun yaşamadığını belirtmektedir. uzlaşma sağlanmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön