10 Şubat 2014

English Time Kurs İptali

Engsh Time Maltepe şubesine 3,5 ay önce bir arkadaşımdan kurları devralarak kayıt yaptırdım, 4 ay gibi kısa bir zamanda terfi edeceğim için kursa hemen başlamam gerektiğini özellikle belirttim, 4 ay sonunda İngilizce seviyeme göre departmanımın belirleneceğini maaşımın artacağını söyledim. Kendileri kurstan memnun olmadığım takdirde istediğim zaman iptalini yapabileceğimi belirttiler. Bu 3,5 aylık süreçte hemen hemen her hafta tarafımca English Time ı sürekli arayarak telefon görüşmesi yaptım.

Bana 1 haftaya kadar açılacağını belirttiler, 3,5 ay geçti benim departamanım belli oldu. İngilizce seviyem yetersiz bulundu, terfi edemedim. Genel müdürlük iptal etmiyoruz paranızı düzenli ödeyiniz diyor.

Hülya 784 Okunma

Cevaplar

 • Hülya27 Şubat 2014

  Hiç ilgilenilmedi, hiç bir dönüş yapılmadı.

 • Hülya26 Şubat 2014

  Merhaba, 10.02.2014 te şikayet var .com a şikayetimi dile getirdim, benimle sözlü olarak iletişeme geçmediler, 17.02.2014 te English Time tarafından teslim alınmış olan noter aracılığı ile ihtarname gönderdim,ve 17.02.2014 te tebliğ edildiğinin bilgisini aldım, haklı sebeplerle kursu fesh ettiğime ve English Time’ın başlamamış olan kursununu parasını geri iade etmesi için 10 günlük süre tanımış bulunmaktayım. 27.02.2014 itibari ile süre dolcak olup, 28.02.2014 te mahkeme işlemlerinin başlatıcağını tekrar belirtmek isterim, hala bir dönüş olmadı.KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM,YORUMLARI OKUMADAN KAYIT YAPTIRMAYIN.

 • Hülya21 Şubat 2014

  Merhaba, çözüm sürecimle ilgili bilgi alabilir miyim? Şikayetimin inceleneceğine dair mesaj almıştım. Fakat hala bir dönüş yapılmadı. Ne kadar beklemem gerekecek bu konuda bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

 • English Time Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli Öğrencimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Sormak istediklerinizi [email protected] adresi ile aracılığı ile bize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   English Time Dil Okulları

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön