01 Nisan 2013

English Time English Time Kaydımı İptal Etmiyorlar!

10/03/2013 Tarihinde English Time Mecidiye köy şubesine Eşimi kayıt yaptırdık. Kayıt esnasında 3.700 TL tutarında senet imzalattılar. Sağlık sorunları nedeli ile derslere giremedik toplam 4 saat ders aldık..Şimdi kayıtı iptal ettirmek istiyoruz, Hastaneden aldığımız raporumuzu kendilerine teslim ettik bu halde bile bize iptal edemeyiz gibi şeyler söylüyorlar.Karşımızda muhattap bulamıyoruz..

Bilmiyorum bu işin sonucu nereye varacak umarım tatsız bir durum yaşatmazlar.....

Erkan 879 Okunma

Cevaplar

 • English Time Temsilcisi17 Ekim 2015

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. .  Saygılarımızla,   English Time Dil Okulları

 • Erkan 14 Ekim 2015

  Tarafımdan alınan ücretin iadesini istiyorum.

 • Erkan 15 Şubat 2014

  Elimizde senet var diyip de tahsil ettiğiniz paradan da bahsedin bari hem neden buradan cevap vermek yerine benim ile direkt irtibata geçmiyorsunuz merak ediyorum.

 • English Time Temsilcisi10 Aralık 2013

  Konuyla alakalı öğrencimize ulaşılmıştır. Şikayetiyle alakalı konu şu anda değerlendirme aşamasındadır. En kısa sürede şikayet genel merkezimiz tarafından çözümledirilecektir.

 • Erkan 10 Aralık 2013

  English Time Kuruma defalarda müracat etmemize rağmen kayıt parasını ödememiz gerektiğini,Ücretin ödenmeden iptalin gerçekleşmeyeceğini aksi takdirde senetlerin işleme konacağını tarafımıza mecidiyeköy şubeniz de çalışanlarınız tarafından söylenmiştir.. Bizde paramızı ödedik senetimizi aldık şimdi ise her yerde sizin bu şekil davranışınızı dile getiriyoruz....

 • English Time Temsilcisi01 Kasım 2013

  Kayıt yaptıran Hanımefendi belli bir süre eğitime katılmamıştır. Aradan belli süre bir geçtikten sonra da sağlık durumu dolayısıyla sözleşme iptalini istemiştir. Dilekçesi sistemde sonuçlandırılmış ve kaydı iptal edilmiştir. Henüz dilekçe sonuçlanmadan Hanımefendinin eşi şikayette bulunmuştur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön