02 Kasım 2013

English Time Çalışanların ve Yönetimin Hataları!

Aylar önce kayıt olduğum English Time Taksim-1 şubesi sözleşme sırasında yazılı kaynağın dışında Online Eğitim sistemini içinde barındıran ve şifre ile girişi sağlanan bir kaynağı şahsıma verileceği yetkililer tarafından söylendi. Ancak aylar geçtiği halde ne materyal giriş şifresi verildi ne de sistem açıldı. Sürekli olarak sistemin yapım aşamasında olduğu söylendi. Sistem hazır olmadığı halde bunu kullanarak reklam yapması ve olmayan bir materyal ile benim düşüncelerimi değiştirerek kayıt yapması doğru mudur?

Diğer bir konu ise kitaplarının yetersiz olması ve buna karşı çıktığımızda bize karşı çıkarak susturmaları ne kadar etik bir davranış? Burası tamamen ticarethane, eğitim ise sıfır.

Celil 608 Okunma

Cevaplar

  • English Time Temsilcisi06 Aralık 2013

    MERHABA OGÜN BEY, BU KONU HAKKINDA SUBENIZDEKI EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İLE KONUŞARAK GEREKLİ MATERYALLER VE KAYNAKLARI ELDE EDİP, EĞİTİMİNİZE DAHA SAĞLIKLI VE TATMIN BIR SEKILDE DEVAM EDECEGINIZE EMINIM. HER SUBEMIZDE BU TUR EGITIMSEL SIKINTILARI GIDERIP, SUBENIN EGITIMINI GELISTIRMEYE ADALI BIR EGITIM EKIBI VARDIR. BU, BASTA 'HEAD TEACHER' OLARAK ADLANDIRILAN YABANCI EGITIM MUDURU VE TURK ASILLI REHBER HOCALARIMIZDAN OLUSMAKTADIR. BU DOGRULTUDA SIKINTILARINIZ GIDERILMEZ ISE SUBE MUDURUNUZE DANISABILIRSINIZ. TESEKKURLER

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön