English Time 1 Kurluk Hediyemi Kullanamıyorum!

Zeynep P. |

1 yıl kadar önce İngilizce eğitimi aldım English Time'da. Kayıt dolayısıyla, 1 kur hediye ettiler. Bu kuru kendi adıma kullanabileceğim gibi, herhangi birine de aktarabileceğimi belirtmişlerdi. Fakat 18 Haziran'dan beri defalarca telefon görüşmesi yapmam ve eğitim binasına da gidip görüşmeme rağmen konuyla ilgili yardımcı olmadılar. Sürekli "ilgileniyoruz", "bu süreç biraz zaman alıyor" gibi gerekçeler öne sürerek yıldırmaya çalıştıklarını düşünüyorum.

Ücreti ödeyip eğitim alırken çok hızlı işleyen süreç, nasıl oluyorsa hediye kuru kullanmak istediğimizde tıkanıyor; işlemez hale geliyor.

Konuyla ilgili olarak, firmadan gerekli hassasiyeti ivedilikle göstermesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yanlış Bilgilendirme Kampanya-Taksit Sınav ve Kur İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  12:28

  Merhaba Zeynep Hanım...

  1 Kurluk Hakkınızı Kullanamama gibi bir durum söz konusu olamaz.
  Uzun Süre eğitime Devam etmediğiniz için 1 Kur luk Eğitim hakkınız zaman aşımına uğramış ki 2 yıl gibi bir süre olmuş. Fakat Aktifleştirme işleminizde Kardeşinize Devir işleminiz de Yapılmıştır.

  Devir ettiğiniz kardeşiniz seviye tespit sınavına da alınmıştır. Size ait olan bir hakkı size iade etmeme gibi bir durum söz konusu olamaz.

  Bilgilerinize Sunarım.

  ENGLISH TIME ŞİRİNEVLER ŞUBESİ

 • 05 Temmuz
  11:28

  Değerli Öğrencimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. Kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Sormak istediklerinizi beyazmasa@englishtime.com adresi ile aracılığı ile bize iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  English Time Dil Okulları