18 Eylül 2013

English Home'den Sipariş Verdiğim Ürün Yanlış Ölçü İle Teslim Edildi!

06. 08. 2013 tarihinde English Home'den ödemesini yaparak sipariş verdiğim perdem 18 gün sonra yanlış ölçüyle bana teslim edildi. 4 ayrı parçadan oluşan perdemin boyu 264 cm olması gerekirken, 260 cm idi. Ertesi gün geri götürdüm tadilata gitti ve 1 hafta sonra geri geldi. Perdeyi aldım, hepsini ütüleyerek astım. Perdenin 1 parçasında sorun yoktu ancak diğer 3 parça kesinlikle çuval görünümündeydi.

Kumaş baktığınızda aynı ama dokusunda problem vardı. Buruşuk ve çuval gibi olduğu için aynı zamanda da kısa duruyordu. Ertesi gün perdeyi satın aldığım Metroport Bahçelievler English Home a geri götürdüm. Perdeden 15 gündür haber yok. 1, 5 aydır perde bekliyorum. Mağazayı aradığımda, biz de bekliyoruz cevabını alıyorum.

Tuğba 785 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi04 Ekim 2013

    Sitenizde 2017397 Numarayla yer alan şikayet ile ilgili olarak misafirimiz ile görüşülmüş ve çözüme ulaşılmıştır. English Home Misafir Hizmetleri

  • Tuğba'nın Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

    Dün itibariyle perdem geldi. Perdem yeniden yeni kumaşla dikilmiş. Herhangi bir problem yok. Bir perde için 1,5 ay beklemiş oldum ama sorun çözüldü.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön