English Home Sms Şikayetleri

(34 şikayet)
English Home

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

16 Haziran
English Home

Englısh Home yüzünden telefonumu değiştireceğim gece gündüz SMS gönderiyorlar. Bıktım. Bir an önce kaydımın silinmesini istiyorum. İptal için ne gerekiyorsa yapıyorum olmuyor!

14 Haziran
English Home

English Home firmasından telefonuma kampanya SMS'leri gelmekte ve 4946'a ret yazıp mesaj gönderdiğim halde bunları iptal edemiyorum. English Home firmasının telefonuma SMS göndermesini istemiyorum.

10 Haziran
English Home

Hayatımda sadece bir kere alışveriş yaptım bu mağazadan ve hayatımın en büyük ha…

26 Mayıs
English Home

English Home'dan alışveriş yaptığımda kasada numaramı verdim her gün SMS atıyorlar SMS almak istemiyorum. Red yazıp 4909'a gönderdim ama henüz üyelik iptali gerçekleşmedi.

24 Mayıs
English Home

English Home firmasından telefonuma kampanya SMS'leri gelmekte ve iptal edemiyorum. Telefonuma SMS gelmesini istemiyorum.

22 Mayıs
English Home

Telefonuma English Home'dan gelen Anneler Günü dolayısıyla ürünlerimizde %50 +%50 indirim var diye Canpark Ümraniye mağazasına gittim. Lastikli çarşaf almak için. Mağaza müdürü sarı etiketlerde geçerli değil de…

12 Mayıs
English Home

17.04.2018 tarihinde English Home internet üzerinden mağazadan teslim almak üzere ödemesini yaparak ürün satın aldım. Sipariş numaram ile kontrol etmek istediğimde böyle bir sipariş bulunmamaktadır uyarısı alıy…

25 Nisan
English Home

English Home firmasından telefonuma kampanya SMS'leri gelmekte ve 4909'a ret yazıp mesaj gönderdiğim halde bunları iptal edemiyorum. English Home firmasının telefonuma SMS göndermesini istemiyorum.

19 Nisan
English Home

Sözde kurumsal olduğunu iddia eden English Home pazarı gerek personel gerek üst çalışanlar olsun sıfır performans, sürekli indirim yalanıyla SMS atan bir firma sizden alışveriş yapmıyorum.

04 Nisan

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön