English Home Sms Şikayetleri

(96 şikayet)
English Home

English Home'dan gelen indirim kampanya mesajlarını istemiyorum. Ben bu SMS'leri iptal etmeye çalıştım ama hiçbir şekilde iptal edemiyorum. Bu konuyla ilgili şikayetimi iletmek için ilgililere de ulaşamıyorum. …

17 s
English Home

English Home firmasından telefonuma kampanya SMS'leri geliyor ve 4946'ya red yazıp mesaj göndermek istedim fakat ücret talebi var ve ne kadar ödeme olacağı belli değil. Bundan dolayı SMS'leri iptal edemiyorum. …

15 Eylül
English Home

English Home firmasından telefonuma sürekli kampanya SMS'leri gelmekte. Ben bu SMS'leri iptal etmeye çalıştım ama hiçbir şekilde iptal edemiyorum English Home firmasının telefonuma SMS göndermesini istemiyorum.

25 Ağustos
English Home

Her gün gelen SMS bilgilendirimlerinizden çıkamıyorum. 4909 'a da SMS atıyorum iptal olmuyor. SMS listenizden çıkartın. Her gün güne sizin SMS 'inizle başlamak istemiyorum. Geri dönüş yapıp sildiğinizi belirtin…

18 Temmuz
English Home

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

16 Haziran
English Home

Englısh Home yüzünden telefonumu değiştireceğim gece gündüz SMS gönderiyorlar. Bıktım. Bir an önce kaydımın silinmesini istiyorum. İptal için ne gerekiyorsa yapıyorum olmuyor!

14 Haziran
English Home

English Home firmasından telefonuma kampanya SMS'leri gelmekte ve 4946'a ret yazıp mesaj gönderdiğim halde bunları iptal edemiyorum. English Home firmasının telefonuma SMS göndermesini istemiyorum.

10 Haziran
English Home

Hayatımda sadece bir kere alışveriş yaptım bu mağazadan ve hayatımın en büyük ha…

26 Mayıs
English Home

English Home'dan alışveriş yaptığımda kasada numaramı verdim her gün SMS atıyorlar SMS almak istemiyorum. Red yazıp 4909'a gönderdim ama henüz üyelik iptali gerçekleşmedi.

24 Mayıs
English Home

English Home firmasından telefonuma kampanya SMS'leri gelmekte ve iptal edemiyorum. Telefonuma SMS gelmesini istemiyorum.

22 Mayıs

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön