08 Temmuz 2016

English Home Ürünüm Nerede?

Yurtiçi Kargo 'nun müşteri duyarsızlığı yüzünden siparişim elime ulaşmadı, ben size mesaj atıp durumu izah ettim ve ürünümü istediğimi beyan ettim lakin siz ürünlerimi iptal etmişsiniz bana sormadan böyle bir şey yapmışsınız.

Ürünlerimi istiyorum vazgeçmedim lütfen geri yollar mısınız diye mesaj attığım ve üstüne bir de 800' lu müşteri hizmetlerini arayıp durumu izah edip ürünümü istediğim halde isteğim yerine getirilmedi.

Yurtiçi Kargo'nun sorumsuzluğunun faturası bana kesildi. Ayrıca stok da bir daha gelmeyecek gelse bile indirimli fiyattan olmayacak bir ürün. Üstelik ürünle beraber kullanacağım diğer her şeyimde hazırlamıştım. Açıkladıkları bahaneleri de ürün iade geldiğinde para iadesi hemen yapılıyormuş.

Saçma yani bana sorulmadan. Kargo müşteri ürünü istemedi dememiş sonuçta adreste bulunamadı bahanesini yazmış, sen neden bana sormadan siparişi mi iptal ediyorsun ki parası peşin ödenmiş ürün.

Ayşegül 539 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül13 Ağustos 2016

    Hala ilgilenen olmadı dedigim gibi devam ediyor kimsenin umurumda değil English Home umarsamaz olduktan müşteriyi hafife aldıktan sonra kargo tabi ki sallamaz yani normaldir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön