22 Mart 2017

English Home Ürün Değiştirmeme.

21.3.2017 'de İzmir Poligon Cadde mağazasından aldığımız orijinal ambalajındaki bir ürün değiştirilmemiştir. Mağaza yöneticisi E** e** hanım kaba davranmış ve hakaret etmiştir.

Kamuran 1.153 Okunma

Cevaplar

  • Kamuran24 Mart 2017

    Sn. yetkili alınan ürün orijinal ambalajında çıtçıtlı naylon poşet içerisinde satışa sunulan atlettir. Herkesin açıp baktığı sıradan bir üründür. 21.3.2017 tarihinde satın alınmış ve 22.3.2017 tarihinde hiç ten teması olmadan orijinal ambalajında değiştirilmek istenen bir üründür. hiçbir şekilde kullanılmamıştır. Burada hijyen şartları diyerek şahsıma hakaret edilmektedir. İşyerindeki mağaza sorumlusu bayanda aynı şekilde suçlamada bulunmuştur. hiçbir şekilde ten değmemiş ürün olduğunu o bayana da söyledim. müşteri velinimettir. Sizin gibi bir firmaya yakıştıramadım. Kaldı ki tüketici kanunu açıktır ve değiştirilmesi gerekmektedir. Benden çok paralar kazandınız. 15TL'lik ürün değiştirmede müşteriye hakaret edilmez ve suçlanmaz. Öncelikle insanlara daha iyi davranın. Markanıza bundan böyle asla ilgi duymayacağım. Cep telefonuma reklamlarınızı göndermeyin.

  • English Home Temsilcisi23 Mart 2017

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Değişim ve iade süreçlerimiz tüketici haklarına uygun olarak yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz ürün iç çamaşırı grubuna ait bir ürün olduğundan hijyen şartlarından dolayı bu ve benzeri ürün gruplarında değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunarız. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön