10 Kasım 2014

English Home Teslimat Konusunda Eksik Bilgi

Ankara Kentpark English Home'dan perde aldık. 21 gün sonra teslim edileceği söylendi. 21 gün sonunda sormak için mağazaya gittim. Bana verilen cevap 21 iş günü sonunda teslim edileceği oldu. Ancak bu en başta söylenmemişti. Ayrıca iş günü olsa bile biz onu mu hesaplayacağız. Garip. Biz ona göre plan yaparak almıştık.


Kasiyerin söylediği ise daha garip. "Ben 2 yıldır burada çalışıyorum ilk defa 21 gün sonunda buraya siz geldiniz" Ne yani şimdi firmanın gecikmesinden ziyade ben mi görgüsüzüm veya ne kastedilmek istendiyse. Firmanın bu konuda bir girişimde bulunmasını isterim. Gecikme veya başlangıçta yanlış bilgi verme ve çalışanların müşterilere verdikleri cevaplar açısından şikayetçiyim.

Enes 3.216 Okunma

Cevaplar

  • Enes25 Kasım 2014

    İlgilendikleri için memnunum fakat çalışanlarının saygısızlığı için ne yapıldığı konusunda bir bilgi verilmemiştir.

  • English Home Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli misafirimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Siparişiniz 18.10 2014 de verilmiştir. Kampanya döneminde sipariş verildiği için termin süremiz 21 gündür. Ürün Cumartesi günü kargoya verildi için bugün mağazamıza ulaşmıştır. Hafta sonu nedeniyle iki günlük gecikme yaşanmıştır. Bu gecikme için siz değerli misafirimizden özür dileriz. İlginize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön