25 Şubat 2015

English Home Sistem Arızaları Bitmedi Gitti!

Saat 11:00'da havlularda başlayan indirim mesajının saat 13:00'da gelmesi, mağaza içinde aşırı derecede yoğunluk yaratması ne derece zor mudur bilir misiniz? Hanım kızların sistemi gitmiş, elle fatura kesiyorlar. Ne zaman gidip alışveriş yapsam bu sorun olmaktadır. Bugün hınca hınç sıra var. Orada esmer kısa diyorum, havluyu bıraksam iş çıkışı alsam olur mu? Cevap hayır.


Her geldiğimde sistem arızası. Alttan almak yerine bana çemkiriyor. Uzun, siyah saçları var. Zayıf bir bayan. Bu ne biçim kurumsallık kardeşim. Sistem yok ne demek. Daktilo milattan kalkalı kaç sene oldu bileniniz var mı? Elle fatura kesmek ne ya. Aldıklarımı da orada bıraktım. Memnun değilim.

Melike 4.437 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli misafirimiz, Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi arttırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorum ve görüşleriniz için çok teşekkür ediyoruz.Konuyla ilgili web sitemizin bize ulaşın bölümünden iletmiş olduğunuz e-mailiniz önceki tarihlerde yanıtlanmış olup,gerekli aksiyonların alınması adına ilgili birimlerimize de bilgiler iletilmiştir. Yaşanan durumla ilgili sizden özür diler,anlayışınız için teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön