02 Mayıs 2013 #1774472

English Home Markadan Soğutan Personel!

Bugün Eminönü / Sultanhamam şubesinde E. ismindeki personel gayet negatif bir tavırla karşıladı bizi, adeta bizim orada olmamızdan rahatsızdı, aldığımız ürünün kendi orijinal torbasına koymasını rica ettik fakat yapamayacağını söyledi. Keşke bununla kalsaydı tuvaletin yerini sorduğumda buradaki tuvaleti bizde kullanmıyoruz sifonu bozuk diyerek durumu geçiştirdi.


Sadece 2dk sonra yukarıdan gelen başka bir personel anahtar ile yanımızdaki tuvaletin kapısını açtı ihtiyacını giderdi. Kendisine sorduğumuzda sifonu kullanmadı gibi komik bir yanıt aldık. Dünya markasının böyle bir personele sahip olması beni marka adına üzmüştür. Umarım bu şikayetim dikkate alınır ve gereken ne ise yapılır.

Merve 261 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Misafirimiz, Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Mağaza personellerimize belirli dönemler içerisinde eğitimler verilmektedir. Eğitimleri eksik olan personellerimiz yakından takip edilmektedir. Fakat siz misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitimlerde ilk ilkemiz müşteri memnuniyetimizdir. Sizlerden gelen dönüşler sayesinde personelimizi daha iyi tanıyor ve bu şekilde firmamız yararına olacak uygulamaları yapabiliyoruz. Şikayetçi olduğunuz mağazanın personellerine gerekli uyarılar yapılmıştır. Lavabo kullanımı ile ilgili şikayetinizle ilgili kısaca bilgilendirme yapmak isteriz. Sadece cadde mağazalarımızda lavabolarımız mevcuttur. Daha önce yaşanan olumsuz durumlardan dolayı şirket politikası olarak lavabolarımız özel durumlar dışında personel harici kullanımlara kapatılmıştır. Sultan Hamam mağaza lavabosu arızalı olması nedeniyle şu anda özel durumlarda da kullanılamamaktadır. English Home olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gün geçtikçe yeni mağazaları ile tüm Türkiye çapında müşterilerine iyi hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir. Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön