22 Ağustos 2016

English Home Kusurlu Cihazın Değişimini Yapmadı!

English Home'dan sadece kendi mağazalarına özel Fakir tarafından üretilen Piccadilly Rondo aldım ve hafta sonu ilk fırsatta denemeye çalıştım. Cihaz hiç çalışmadı ve Pazartesi günü mağazaya gidip değişim talebinde bulundum. Mağazada aynı üründen olduğu halde birebir değişim yapılamadığını, yetkili servise gitmem gerektiğini söylediler. (Bu arada mağazadaki arkadaş son derece saygılı bir şekilde yardımcı olmaya çalıştı).


Müşteri hizmetlerini aradım, aynı şeyi söylediler. Yıllardır severek alışveriş yaptığım firmaya bir daha uğramama kararı alacak kadar sinir bozucu bir durum. Ben cihazı kullanmadım, para iadesi falan istemiyorum, herhangi bir kötü niyetim yok, sadece çalışmadığı için 1 hafta içinde mağazaya başvurdum ve birebir değişim istiyorum. Bu kadar zor olmamalı. English Home yıllardır güvenerek alışveriş yaptığım bir yer. Büyük firma olma imajını bu kadar kolay sarsmamalı.

Özgür 1.216 Okunma

Cevaplar

  • Özgür22 Ağustos 2016

    Ürünü kullanmadım henüz diyorum. Daha 1 hafta önce aldım. Robot gibi aynı cevabı tekrarlamaktan ziyade yardımcı olmanızı beklerim.

  • English Home Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Değerli Misafirimiz Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürün, Fakir'in servis garantisiyle satılmaktadır. Bu sebeple bozulma ya da arıza durumunda, ürünü Fakir'in teknik servisine getirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön