26 Ekim 2016 #6789943

English Home Duyarsızlığı

English Home'dan yorgan satın almıştım ve aynı gün iade etmek istedim. (istediğim yorganı yine English Home internet sitesinden aldığım için). İade için gittiğimde de yorgan ve yastık iadesi almadıklarını söylediler. Bu bilgi nerede yazıyor, bunu müşterilerinize nasıl bildiriliyorsunuz da benim haberim yok dediğimde de söylüyoruz cevabını aldım. E bana söylemediniz dedim cevap veremiyorlar. Söylüyoruz diye bir bildirim olabilir mi? Bu bildirim ya ürünün üzerinde yazar veya mağazada herkesin rahatça görebileceği bir yerde yazılır. Mail attım müşteri hizmetlerine ve gelen cevap; internetten aldığınız ürünü iade edebilirsiniz oldu. Ben böyle bir saçmalığı kabul edemiyorum. İnsanları aptal yerine koyuyorlar. Yazık gerçekten çok yazık.

Ayca 1.343 Okunma

Cevaplar

  • Ayca27 Ekim 2016

    İyi güzel diyorsunuz da birincisi bunu neden satın alırken müşteriye bildirmiyorsunuz? İkincisi de internetten alınan ürünün iadesini kabul ediyorsunuz da mağazadan satılan ürününkini neden kabul etmiyor musunuz? İkisi de aynı hijyen şartlarına tabi değil mi? Satış sonrası hizmetinizin çok kötü olduğunu, eminim sizler de biliyorsunuz ama anlayamadığım böyle bir sistemde çalışırken ve insanların paralarını yok yere çöpe atmalarına şahitlik yaparken vicdanınız nasıl rahat ediyor?

  • English Home Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Değişim ve iade süreçlerimiz tüketici haklarına uygun olarak yapılmaktadır. Satın almış olduğunuz yorgan ürün grubuna ait bir ürün olduğundan hijyen şartlarından dolayı bu vb.. ürün gruplarında değişim veya iade işlemi yapılamamaktadır. İlginize teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön