18 Şubat 2013 #1639932

English Home Değişim Yapmamak İçin Yokuşa Sürüyor!

English home sattığı ürünün arkasında durmamakta ve iade yada değişim yapmamak için herşeyi yokuşa sürmektedir. faturam var slip nerde? iki fatura varsa ikisinin toplamı kadar değişim yapamazsınız, ikisi için ayrı ayrı ürün almak zorundasınız, vb.... sanırsınız taşrada bi mağaza.


Onlardan çok daha az yaygın ve daha az tanınmış bir mağaza bile faturam ya da değişim kartım olmadığı halde hediye gelen bir ürünümü kayıtlarını bulup beni mağdur etmedi ama english home çalışanları 'bizimle konuşmanızın bir anlamı yok, kurallar böyle' diyor. sanki mağazada biz kimi muhatap alacaksak, firmayı orda kim temsil ediyorsa??? bunun bile bilincine varamamışlar!

Seda 407 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi04 Mart 2013

    Değerli misafirimiz, Görüşlerinizi markamızın hizmet kalitesini ileriye taşımak için fırsat olarak görüyoruz, bu nedenle teşekkür ederiz. İade/değişim sistemimiz hakkında kısaca bilgilendirme yapmak isteriz. Aldığınız bir ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Fakat ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca fatura ibrazı değişim/İade için gereklidir.Hediye ürünlerimiz için de değişim kartı ibrazı gereklidir. Değiştirmek istediğiniz ürün ile ilgili sizinle görüşülmüştür.Sistemsel bir hatadan dolayı ürün değişimizde problemler yaşanmıştır.Mağazamızda yaşamış olduğunuz bu olumsuz olayla ilgili sizden özürdileriz.Değişim işlemiz için Cepa English Home mağazamıza bilgilendirme yapılmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. İyi günler English home

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön