20 Ekim 2016

English Home Defolu/Hatalı Ürün Değişimi!

17 Kasım günü misafirlerin getirmiş olduğu 2 aynı model fotoğraf çerçevesinin aynı köşelerinin birbirinden ayrılmış olduğunu görünce değişim kartı ile birlikte en yakın English Home dükkanı olan Podium AVM'ye 18.10.2016 tarihinde gittik. Kendilerine durumu anlattık. "Bölge Müdürümüz T.. Bey'e sormamız lazım " yanıtını aldık. " bölge müdürümüzün telefonu meşgul " dediler 5 dk,10 dk,20 dk, 30 dk bekledik ve ardından T.. Bey'e ulaştılar. T.. Bey: " ürünü kontrol etmeden verilmemiştir, satan arkadaşlara sorun kontrolü yapmışlarsa değişim yapmayın" cevabını alan satış danışmanı ilgili mağazayı arayıp siz satarken kontrol ettiniz mi T.. Bey soruyor cevabı tahmin ettiğiniz üzere "tabi ki ettik" olduğundan bize değişim yapılamayacağını söylediler. Bu mantıkla hiçbir ürün defolu olmaz kanımca. Böyle kurumsal bir firmanın 12 TL'lik çerçeve için düştüğü durum... "Bölge Müdürü" Teşekkürler.

Ali 1.139 Okunma

Cevaplar

  • Ali06 Kasım 2016

    Merhabalar, bahsettiğiniz iade değişim sistemi hakkında bilgi sahibi olan bir kullanıcı olduğumdan hakkımı aradığımın sizler tarafından anlaşılamamış olması oldukça üzüntü vericidir. Almış olduğumuz ürünün sağlamlığı konusunda bu kadar emin bir yaklaşımı sergilemeden önce sizleri Ankara'da bulunan şubelerinize gidip müşteri gibi alışveriş yaparak ne derece kontrol edilerek verildiğini önce bir test etmenizi tavsiye ederim. Kurumsal Firma olduğunu düşündüğünüz Sizin sisteminizde değişim algısı; bölge müdürüne edilen telefonun sonucnda görmediği incelemediği ürün hakkında karar vermesinden ibaret olması da oldukça düşündürücüdür. Hoşgörüye sığınmak yerine firmanızı daha üstlere taşıyacak kişilerle çalışıp kurumunuzu 5 kuruşluk şeyler için tartışma konusu yapmamanızı tavsiye eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

  • English Home Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın ALİ V. Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İade/değişim sistemimiz hakkında kısaca bilgilendirme yapmak isteriz. Aldığınız bir ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Fakat ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca fatura ibrazı değişim/İade için gereklidir. Hediye ürünlerimiz için de değişim kartı ibrazı gereklidir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda almış olduğunuz ürünün mağazadan sağlam teslim edildiği için üzülerek değişim işleminin yapılamayacağı bilgisini siz değerli misafirimizle paylaşmak isteriz. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. Saygılarımızla English Home

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön