07 Ekim 2013

English Home Yanlış Ebat Bilgisi Veriyor!

English Home'den farklı tarihlerde 3 adet battal boy (240*220 cm) nevresim satın aldım. Nevresime uygun pike diktirmek istediğimde ürünlerin 220*220 cm olduğunu gördüğümde şaşırdım. Bütün battal boy diye aldığım nevresimler 220*220 çıktı. Satın aldığım mağazaya gittim. Onlarda genel merkezleriyle görüştüler.

Ürünleri alamayacaklarını söylediler ve almadılarda. Sebep olarakta ürünün alınışına dair bir kayda ulaşamamışlar, ürünü kullanmışız, ürünü alalı 6 aydan fazla olmuş gibi anlamsız şeyler. Ebatına göre fiyatlandıran, yanlış ebatta ürün üreten bir firmanın sağlıklı kayıt tutamaması çok normal. Bir daha English Home asla mallarını almamak için sürekli bahane üretiyorlar.

Niyazi 687 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi23 Ekim 2013

    Değerli misafirimiz, Görüşlerinizi markamızın hizmet kalitesini ileriye taşımak için fırsat olarak görüyoruz, bu nedenle teşekkür ederiz. İade/değişim sistemimiz hakkında kısaca bilgilendirme yapmak isteriz.1.kalite sezon ürünlerinde aldığınız bir ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Fakat ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca fatura ibrazı değişim/İade için gereklidir.Fatura tarihini takip eden 6 ay içerisinde ürününüzle ilgili sorunların incelemesi yapılmaktadır.Belirtmiş olduğunuz ürünlerle ilgili tarafınızdan aktarılan tarihlerin belirsizliği sebebiyle ilk araştırmalarda fatura kayıtlarına ulaşılamamıştır.Daha sonrasında merkez müşteri hizmetleri tarafından yapılan araştırmalarda fatura bilgilerine ulaşılmış olup,ürünleriniz incelenmek üzere kalite kontrol ekibimize yönlendirilmiştir.İnceleme süresi içerisinde iletmiş olduğunuz maile istinaden süreç hızlandırılarak sonuç tarafınıza iletilmiştir. Mağazalarımızla ilgili şikayet,öneri ve isteklerinize daha hızlı yanıt verebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize e-mail göndermenizi öneririz. Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

  • Niyazi13 Ekim 2013

    Englis Home aradan geçen zaman zarfında aramadı, firma ürünün yanlış ebatlandırdığına kendisi inanmıyor ki benim söylediklerime kulak versin. müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sanki dikim görevlisi benmişim gibi aşağılayıcı tavırlarla konuştular.herkese detaylı olarak olanları anlatıyorum biz alın terimizle çalışıp kazanıyoruz bu parayı emeğimize ve hakkımıza saygı gösterilmesini bekliyorum sadece.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön