06 Eylül 2013

English Home Ürünün İncelenmesini Kabul Etmediler!

English Home Sultan Hamam mağazasından 2. kalite tek kişilik yatak örtüsü aldım. Ürünü outlet olarak alırken 2. kalite olmasının nedenini sordum; bana üzerindeki yaklaşık 1 cm'lik boyayı gösterdiler.

Aynı ürünün fiyatı 190 lira civarındaydı 75 lira ödeyerek ürünü aldım. 2 ay kullandım. Yıkama talimatlarına uygun olarak yıkadım, ütü yapmadım. Ürünün kumaşında yırtılmalar oldu. İçindeki elyaf malzeme ortaya çıktı.

Başka bir yerinde de iki taraflı yırtılma ve bir parmak ucu genişliğinde delik oluştu. Ürünü alırken değişim yapılmayacağını biliyordum bu yüzden fabrikaya gönderilip incelenmesini talep ettim. Ürünü alırken boya dışında bir sorunu yoktu. Ürünün fabrikada incelenmesini kabul etmediler.

Kadriye 711 Okunma

Cevaplar

  • Kadriye07 Eylül 2013

    'Sistemsel olqrqk degisiminizi kabul etmiyoruz' sozunuzu kabul etmiyorum. 2.kalite kumastan uretim yaparak 1.kalite urunu kopya ettik fakat size bunu belirtmedik anlamini cikariyorum. English Home urunlerini artik almayacagim.

  • English Home Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz. İade/değişim sistemimiz hakkında kısaca bilgilendirme yapmak isteriz.1.kalite sezon ürünlerinde Aldığınız bir ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. Fakat ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ayrıca fatura ibrazı değişim/İade için gereklidir. Hediye ürünlerimiz için de değişim kartı ibrazı gereklidir. Fakat outlet statüsünden satın alınan ürünlerde değişim yada iade işlemi yapılamamaktadır.Satın almış olduğunuz ürünlerin faturasında aldığınız ürünün 2.kalite olduğu belirtilmektedir. Sultan hamam mağazasında outlet ürün satıldığına dair görsel bulunmaktadır. Bu nedenle sistemsel olarak değişim işleminiz gerçekleştirilememiştir. Şikayetlerinizi daha hızlı çözümleyebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize göndermenizi öneririz. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön