17 Ekim 2016

English Home Ürünümü Değiştirmedikleri Gibi Bir De Dalga Geçtiler!

10 Ekim'de indirim var diye Ankara Kızılay AVM'den English Home mağazasından almış olduğum 6 parça ürünüm vardı. Benimle arkadaşım aynı fatura kestirdik. Arkadaşım ertesi gün kendi ürünü geri iade etmiş parasını istemiş vermemişler, ürün çeki istemiş. Faturayı arkadaşım benden aldığı için onlarda iade etmemişler faturayı orada kalmış veremeyiz dediler. Sonra sistemden buldular e-faturadan. Ürünlerimi değiştirmek istiyorum diyorum paketten açılmamış sıfır barkod üstünde aldığım gibi duruyor ilk gün gibi.

Üzgünüz maalesef değiştirme yok diyorlar ısrarla Diyorum ki bakın kanunda hakkım var en az 30 gün içerisinde hem iade, değiştirme, ürün inceletme haklarım var. Bölge sorumlusunu arıyorlar. Ankara'da ki adam diyor ki mümkün değil değiştirme yapılamaz. Müşteri temsilcilerini aradım 50 dk. bekledim açan yok. Yazıklar olsun size elimde kaldı eşyalar yardımcı olmadılar dava açacağım!

Mehtap 1.300 Okunma

Cevaplar

  • Mehtap'ın Teşekkür Mesajı09 Mayıs 2017

    Teşekkürler

  • English Home Temsilcisi18 Ekim 2016

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı size teşekkür ederiz. İade/ Değişim prosedürümüz hakkında kısaca bilgi vermek isteriz. Ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması şartı ile fatura ibrazınız ile geldiğiniz takdirde fatura tarihini takiben 1 ay içerisinde iade ya da değişim yapılabilmektedir. Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda almış olduğunuz ürünün faturası olmadığından değişiminin yapılamayacağı bilgisini siz değerli misafirimizle paylaşmak isteriz. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, saygılarımızı sunarız. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön