English Home Ürün Teslimat Sorunu!

Nergis Y. |

Online alışveriş sitesinden yüzde elli indirimle alışveriş yaptım, 3 gün içinde kargo sözüyle satış yapan firmaya gecikme ile birçok mail attım ancak 3.'den sonra cevap yazıp özür dilediler ve kargo ile gönderimini yapacaklarını belirttiler. Günler geçti, sitede başka kampanyalar başladı o kampanyaların ürünleri bile gönderildi ama benim eski kampanyanın ürünleri gönderilmedi.

Sonrasında birkaç defa daha mail attım cevap gelmedi, en son yasal haklarım için başvuruda bulunacağımı yazdığım mailime ''1 saat içinde cevap geldi'', neymiş siparişimi iptal edip paramı iade etmişler. Tedarikçi firma sorunu varsa hala sitenizde o ürünün satışı neden var?

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  11:36

  Değerli misafirimiz,

  Öncelikle English Home olarak markamıza adına gecikme için siz değerli misafirimizden özür dileriz. Tedarikçi firmadan kaynaklı siparişinizdeki bazı ürünlerde hata tespit edilmiş olup, mağazalarımızdan ürün temini talep edilmiştir.

  Ancak mağazalarımızdan olumsuz dönüş aldığımız için siparişinizin çıkışı sağlanamamıştır. Sizi daha fazla bekletmemek adına Siparişiniz bütün olarak işleme alındığı için çıkış sağlanamayarak iadesinin alındığını üzülerek belirtmek isteriz. Daha sonraki günlerde istemiş olduğunuz piklerin bir adedi tekrar stoklarımıza gelmiştir.Siparişinize ait 104,55 TL ücret iadeniz gerçekleştirilmiştir.


  Saygılarımızla,

  English Home

  Online Destek Ekibi