English Home Saygısız Personel!

Özge B. |

Bugün gittiğim İstanbul Olivium mağazasında çirkin davranışlarda bulunan bir çalışanınızdan şikayetçiyim. Mağazaya girdiğimde "al işte bunun da paketini açmışlar, insan bir sorar açığı var mı" diye bağırarak agresif hareketlerle reyon topluyordu. Hamileyim ve bebeğimin tekstil ihtiyaçlarını almak için gelmiştim. İki teyzenin "sakin ol biraz" demesine "ben böyle deşarj oluyorum" diye saygısızca cevap verdi. Buna benzer birçok söz sarf etti. En son ortalığa "AVM bunların neyine, pazara gitsinler pazara" diye bağırıyordu. Bu kadar çirkin, aşağılayıcı sözden ve müşteriye yapılan kötü muameleden sonra hiçbir şey almadan çıktım. Adını okuyamadım ancak beyefendinin soyadı A****'dü.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  16:35

  Sayın ÖZGE BAŞAK

  Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili tarafınızdan özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşleri, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz.

  Siz değerli misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu şekilde firmamız yararına olacak uygulamaları yapabiliyoruz. Konu ile ilgili araştırmaların yapılacağını ve gerekli aksiyonların alınacağını belirtmek isteriz.

  Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz.

  English Home

  Müşteri Hizmetleri