24 Mart 2014

English Home Personelleri Kaba Davranıyor.

English Home'un ürünlerini çok beğendiğimi ve müşterisi olduğumu öncelikle belirteyim ama Osmaniye Park 328'deki şubenin personelleri genel anlamda ilgisiz ve zoraki cevap verir nitelikteler.

Geçen yıl ismini bilmediğim bir bay personel ve şuan içinde yine bir orta yaştaki bayan personel çok laubali şekilde cevaplar verip adeta alışveriş yapmasak daha memnun olacak şekilde davranmaktalar.

Bence bir mağaza için ilk ve en önemli koşul personelin güler yüzlülüğüdür ki, müşteri alışveriş yapmaya istekli olsun o kadar ürün beğendim ancak sırf personel yüzünden almayıp mağazayı terk ettim. Bu konu üzerinde özellikle personellerinizi uyarmanız dileğimle.

Esra 1.040 Okunma

Cevaplar

  • English Home Temsilcisi26 Mart 2014

    Değerli Misafirimiz, Öncelikle size yaşattığımız bu olumsuz deneyimle ilgili özür dileriz. Siz değerli misafirlerimizin görüşlerini, hizmet kalitemizi artırma konusunda bir fırsat olarak gördüğümüz için yorumlarınıza çok teşekkür ediyoruz. Mağaza personellerimize belirli dönemler içerisinde eğitimler verilmektedir. Eğitimleri eksik olan personellerimiz yakından takip edilmektedir. Fakat siz misafirlerimizin gözlemleri doğrultusunda personellerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitimlerde ilk ilkemiz müşteri memnuniyetimizdir. Sizlerden gelen dönüşler sayesinde personelimizi daha iyi tanıyor ve bu şekilde firmamız yararına olacak uygulamaları yapabiliyoruz. Şikayetçi olduğunuz mağazanın personellerine gerekli uyarılar yapılmıştır. Şikayetlerinizi daha hızlı çözümleyebilmek adına markamıza ait olan [email protected] adresimize göndermenizi öneririz. English Home olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız gün geçtikçe yeni mağazaları ile tüm Türkiye çapında müşterilerine iyi hizmet vermek üzere çalışmalarına devam etmektedir. Markamız, evinize ve size mutluluk, huzur vermek üzere yola çıkmıştır. Size istemeden yaşattığımız olumsuz duygular için hoşgörünüze sığınır, markamızın gelişimine katkıda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ederiz. English Home Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön